Voor een bezoek aan Winter Heerlijckheid heb je geen QR code of testbewijs nodig!

DEELNEMERSOVERZICHT

WINTER HEERLIJCKHEID 2021

by MP Headwear www.bymp-headwear.nl quality headwear
Atelier Kleinduimpjes   workshop kerstbloemstuk met kroon, kerstengeltjes maken
Kinderen van de Aarde www.kinderenvandeaarde.nl workshops broodjes bakken op hout, pompoenensoep maken etc.
Glashuuske www.glashuuske.nl glaskunst dmv glasfusing en de Tiffany techniek
Superstroopwafel www.superstroofwafel.nl vers gebakken stroopwafels
Yaz-Espressobar www.yaz-espressobar.nl barista
MGO Leisure Wear www.mongo.nl buitenkleding & accessoires
J. & A. Johnny Anton Dachs. www.antondakacryl.nl dakpanreiniging en coating
Schaap & Co. www.schaapco.nl schapenvellen en aanverwante artikelen
Of je worst lust www.ofjeworstlust.eu groninger worst
Boetiek Willemien www.vanleersummode.nl damesmode & modeshow
Jemako Marieke Ramaker jemako-shop.com/marieke-ramaker Jemako schoonmaak
Heybisco www.heybisco.nl outdoor assortiment hoeden, jassen & schoeisel
Gerries Knutselhoek gerriesknutselhoek gehaakte knuffels & cadeautjes, kaarten
De Stegge www.boerderijdestegge.nl rundvlees van eigen boerderij, div. runderworsten, rookworsten, balkenbrei, nagelhout etc.
Mooivilt www.mooivilt.nl producten van vilt
Forever Living Products www.dailyessentials.biz gezondheid en verzorging (Aloë Vera)
Celina Mode www.celinamode.nl ladies fashion
Eyecatcher Bijoux & Living www.eyecatcherbijoux.nl sieraden, bijoux, cadeau artikelen
Oggi www.oggimode.shop damesmode en sjaals
Bloemenmeisje Nicole vogelvoer en hondensnacks
Liqueurs & Gifts www.lekkerdinglikeur.nl lekkerding, onweerstaanbaar lekkere likeur
Voet & Bälance www.voet-en-balance.nl energetix magneetsieraden
Dirk Poffers poffertjes foodtruck www.dirkpoffers.nl vers gebakken poffertjes
GBR-Trading modeaccessoires, woondecoraties
RIMO-espressobar www.rimo-espressobar.nl koffie/thee, zoetwaren en aanverwante producten
The Wild Garden huis en tuindeco, streekproducten
Kamphuis Oliebollen www.kamphuisoliebollen.nl oliebollen, appelbeignets & aanverwante art.
De Bebsel www.debebsel.nl foodtruck
Stolt www.by-stolt.nl exclusieve shawls eigen label
Qualyvines www.qualyvines.nl wijn, zelfgemaakte glühwein en franse saucissons
Ralf Roling Imbisstube vakwerkhuis, duitse grillstube
Bijoux and More www.byouxsandmore.com alleen zaterdag en zondag!!! bijoux en cadeauartikelen
Bergman Sport / Lowies Trading www.bergmansport.nl Icepeak dames jassen en vesten & trainingstops voetbalclubs internationaal
In 4 Ambiance www.in4ambiance.nl sfeerhaarden en woonaccessoires
De Borrelworst www.deborrelworst.nl franse en spaanse worsten
Ad van Kats versteend houten wasbakken & antiek glas in lood
Filius Brocante brocante
Gardenlovers www.gardenlovers.nl bloembollen: amarylissen, tulpen & aliums
Kürtöskalács Hilversum www.schoorsteenbrood.nl Roemeens/Hongaars zoet brood van de BBQ
Minoes Decoratie kerstballen & sieraden
Casikeramiek handgemaakt keramiek
Dasmooischapenvachten www.dasmooischapenvachten.nl schapenvachten en accessoires
Yes Fashion www.yesfashion.nl damesmode, plussize damesmode
Eversdal www.eversdal.nl thee en aanverwanten
Kookstudio De Kookmuts www.dekookmuts.nl bakproducten
Galerie Dots brocante & huis- en tuindecoraties
Andaloussi Fashion www.andaloussi.nl damesmode
Eribia verse knoflookstrengen
Bosmansmarktkraam diverse specerijen
Ambachtelijk Lekker ambachtelijke home-made english pie’s & delicatessen
Fosil Kayu www.fosil-kayu.com fairtrade artikelen van versteend hout, jaspis en andere materialen
Wurmpies www.wurmpies.nl handgemaakte babykleding & wikkeldekens
Hulsman kerstartikelen & decoratie, kersthuisjes
Sweet Seasons www.sweetseasons.nl scandinavische landelijke woon- & kerstdecoraties, tekstborden
Mariat Champagne https://mariat.jimdosite.com champagne uit Twente
La Nostra Terra www.lanostraterra.nl italiaanse delicatessen, kaas, worst, olijven en olijfolie, wijnen
4Fosse www.4fosse.nl handgemaakte biologische kinderkleding en kindersieraden
Natuurcreaties kransen van beukennoten en bollen & herfst- en kerstkransen
Landgoed Warmelo www.kasteelwarmelo.nl informatie Landgoed en Kasteel Warmelo
The Fudge Factory / Handelsonderneming Spoolder www.thefudgefactory.nl home & handmade fudge
Bekke Brocante brocante & kransen
Munsterhuis Exclusief www.munsterhuisexclusief.nl Jaguar & Ranger Rover Defender

BEZOEK

WINTER HEERLIJCKHEID

Kasteel Warmelo
Borculoseweg
Diepenheim

OPENINGSTIJDEN

vrijdag 19 november
van 11:00 tot 20:00 uur

zaterdag 20 november
van 11:00 tot 20:00 uur

zondag 21 november
van 11:00 tot 18:00 uur

ENTREE DAGKAART

voorverkoop
€ 10,-

aan de kassa
€ 12,50

kinderen 6 t/m 12 jaar
€ 4,-

aan de kassa
€ 5,-

kinderen tot 6 jaar
Gratis

ENTREE AVONDKAART

voorverkoop
€ 7,50

aan de kassa
€ 10,-

kinderen 6 t/m 12 jaar
€ 2,50

aan de kassa
€ 3,-

kinderen tot 6 jaar
Gratis

PARKEREN

Gratis

Honden zijn welkom, mits aangelijnd